“Na seminářích můžete vaši situaci zmapovat ještě podrobněji.”

semináře

Seminář Principy života ®

Obsahem těchto seminářů praktické sebezkušenostní filozofie jsou informace a příležitost k tomu se dozvědět víc o tom jak jako lidé fungujeme a jak fungují vztahy. Díky těmto informacím a tomu, že je propojíme se sebou a svým vlastním životem, si můžeme různé situace v životě zpřehlednit a následně se lépe a snadněji orientovat v každodenních situacích. A tím se náš život může stát příjemnější a naplněnější.

Studium probíhá ve třech stupních. V průběhu prvního stupně budeme studovat, jak se stát osobností, ve druhém, jak se orientovat v životě a na třetím stupni studujeme, jak si vytvořit budoucnost, jakou si přejeme.

Doba trvání seminářů:
I. stupeň - 3 dny(obvykle pá-ne).
II. a III. stupeň - 4 dny(obvykle čt-ne).

Pokud máte zájem dozvědět se více informací, najdete je na  www.principyzivota.cz.

Partnerský seminář

Tento seminář je určen pro ty, kteří chtějí ve svém vztahu dosáhnout větší blízkosti, rozproudit komunikaci, naplno využít spolupráci mezi mužem a ženou a podívat se na svoji situaci z jiné perspektivy.

Tyto semináře plánujeme pořádat od podzimu 2019 v Casa Estrella v Puerto Aventuras na Riviera Maya v Mexiku. Více informací tomto místě můžete najít na www.casa-estrella.com

Casa Estrella je náš rodinný penzion kde můžete strávit buď báječnou dovolenou, nebo dovolenou s přidanou hodnotou toho, že ve spolupráci s námi, během vašeho pobytu, můžete vylepšit vaše vzájemné vztahy. 

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte, abychom domluvily další podrobnosti včetně ceny.